Реєстрація в Оріфлейм Україна

Якщо хочеш заощаджувати, змовляючи продукцію кращої якості, отримувати додатковий прибуток чи побудувати свій особистий бізнес – першим кроком може стати онлайн реєстрація в Оріфлейм. Доречі онлайн реєстрація безкоштовна!

Одразу піісля простої та швидкої реєстрації ти отримаєш постійну знижку від 20% та багато вигідних можливостей для себе та твоєї сім'ї. Бренд Oriflame попіклується про твій розвиток в компанії, від тебе тільки проходження безкоштовної реєстрації в Оріфлейм.

Сама анкета знаходиться в низу сторінки, тому якщо ви вже знаєте умови та переваги реєстрації, то переходьте одразу до заповнення. Пройти реєстрацію дуже просто і швидко, в любий час та в будь якому місці. Вже за короткий проміжок служба підтримки вишле тобі лист на єлектронну пошту, де буде вказано статус твоєї персональної реєстрації, особистий ПАРОЛЬ та НОМЕР, для того щоб увійти у особистий кабінет на офіційному сайті.

 

Бонуси та переваги

  • Реєстрація в Оріфлейм одразу дозволить тобі заощаджувати на онлайн-шоппінгу з каталогів Оріфлейм зі знижкою в 20%. Найкращі пропозиції для придбання косметики, парфумів, аксессуарів та інших товарів для всієї вашої родини та друзів.
  • Як крнсультант компанії Oriflame, тобі будуть доступні розпродажі, акції, спеціальні пропозиції, а це означає: бонуси, подарунки та зніжки в 70%.
  • Комфорт та гарантія якості при співробітництві з компанією: розсилка новин акцій на e-mail, відповіді на питання, надійна доставка продукції.
  • Починай вже зараз свою кар'єру в Оріфлейм і твій прибуток зросте від 3% до 24% від об'єму продукції, яку продав ти та вся твоя група в Оріфлейм.

Умови реєстрації в Оріфлейм

  • Вік для проходження реєстрації - від 14 років. Звіряй данні зі своїм паспортом або свідоцтвом про народження.
  • Близькі родичі мають право реєстрації тільки під Номер Консультанта їх найбижчого родича, це обов'язково.
  • Якщо вже реєструвався в Оріфлейм в поточні 12 місяцв - почати знову реєстрацію неможливо.

Отримайте знижку 20% на свої замовлення в Оріфлейм!

Електронна пошта має включати в себе знак "@" и мати вигляд Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Не вірно

Напишіть ім'я та по батькові

.. Вкажіть дату вашого народження

Введіть номер сотового телефону у форматі 0671234567 (без +38)

Выберите свой регион

Введіть ваш населений пункт та район

Введіть назву вулиці, номер дому та номер квартири (якщо є)

Введіть індекс 5 цифр

Починай отримувати вигоду від покупок, розвивай свій бізнес в Оріфлейм, а ми будемо раді тобі допомогти!

© 2020 Каталоги Oriflame